Koronavirusas ir seksas: populiariausi klausimai

/
Karantino laikotarpiu nereikėtų apleisti savo seksualinio gyvenimo ir rekomenduotina mėgautis seksu. Seksas mažina įtampą, tad šį, stagnacijos ir nerimo laikotarpį, galite išnaudoti puoselėdami tarpusavio santykius su savo antrąja puse. 

10 vietų nerealiam seksui tavo namuose

/
Užklupus aistros akimirkai, privatumo ir patogumo ieškome miegamajame. Vis dėlto ilgainiui seksas toje pačioje vietoje gali pabosti, ypač kai esate ilgalaikiuose santykiuose. Kitą kartą, kai Jūsų partnerį užklups entuziazmas meilės žaidimams, pabandykite paįvairinti scenarijų ir reikalus perkelkite už miegamojo ribų. 

Kokiame amžiuje seksas būna geriausias?

/
Amžius yra tik skaičius, ypač kai kalba pasisuka apie kūniškus malonumus. Vis dėlto, statistika atskleidžia, kad geriausius lytinius santykius ir savo seksualinio gyvenimo apogėjų  išgyvena ne Tinder pasimatymų programėlėje prisiregistravę jaunieji meilės ieškotojai.

Kaip sujaudinti merginą po sekso

/
Kasdieniai rūpesčiai, nesibaigiantis darbų sąrašas neabejotinai kenkia intymiam gyvenimui – bėgame, skubame ir pamirštame skirti kokybiško laiko savo partneriui. Pasinaudokite savaitgalio pranašumais ir pasilepinkite lovoje su savo moterimi. 

Geriausia dovana merginai

/
Dovanų teikimo sezonas, atrodo, neturi nei pradžios, nei pabaigos. Gimtadieniai, vestuvių metinės, Valentino diena, Kalėdos ir kitos, viena kitą vejančios šventės, – nuolat priverčia sukti galvą, kaip nustebinti mylimąją. 

Kaip bučiuotis, kad mergina tavęs nepamirštų

/
Bučiniai – nepaprastai svarbi ir itin jaudinanti kiekvienų santykių dalis. Kai kurie mokslininkai netgi teigia, kad bučiniai yra naudingi sveikatai – didina pasitenkinimą gyvenimu bei mažina stresą, o tai – jau didelė pergalė įtemptoje dienotvarkėje. 

Atostogos tik suaugusiems

/
Trokštate pasiimti labai reikalingas ir ilgai lauktas atostogas, tačiau kelionės su vaikais nėra visiškai tai, apie ką svajojate? Norėtumėte pabūti dviese ir bent trumpam pamiršti viską aplink jaukiančius mažuosius padaužas?

Naujos pažintys po išgyventų skyrybų

/
Veikiausiai Jūs, kaip ir dar milijonai skyrybas išgyvenusių žmonių šiame pasaulyje, ne kartą sau prisiekėte, kad daugiau į pasimatymus neisite niekada gyvenime. Skyrybos nebuvo tai, ką Jūs planavote, tad vėl nuo nulio pradėti pažinčių maratoną gali būti nemenkas iššūkis.

10 karščiausių Facebook profilių

/
Socialiniai tinklai, kaip ir internetinės pažinčių ar sekso svetainės, gali tapti puikia pramoga, stebint seksualių vartotojų profilius. Dažnai rytą pradedame ne nuo puodelio kavos, o peržvelgiant Facebook naujienų srautą.

5 klaidos, kurias vyrai daro lovoje

/
Daugelis vyrų į sekso terapiją ateina norėdami išmokti geresnių sekso technikos metodų. Nors, žinoma, labai svarbu žinoti, ką specifinio lovoje Jūsų mergina mėgsta, tačiau, tikėtina, kad Jūsų seksualiniai įgūdžiai nebus tai, dėl ko kils seksualinio nesuderinamumo problemų.

Kaip pagerinti seksualinį gyvenimą

/
Seksas reiškia jaudulį, gerą savijautą ir ryšį. Viskas, kas tuo tikslu suartina du žmones, yra gerai ir priimtina (tol, kol nesukelia partnerio fizinio ar emocinio nesaugumo). Įvairovė palaiko aistrą, tačiau kartais pritrūkstame idėjų, kaip galėtume pagerinti savo intymų gyvenimą.

5 klaidos, kurias moterys daro lovoje

/
Paplitusi nuomonė, jog tam, kad suteiktum malonumą savo partneriui, miegamajame turi elgtis ir atrodyti kaip porno žvaigždė. O ką daryti, jei taip nėra? Pirmiausiai – pamiršti visus stereotipus ir suvokti, kad Jūsų intymių santykių kokybė nėra susijusi su talijos ar krūtinės apimtimis. 

Kokia įtaką seksui daro alkoholis

/
Alkoholis gali suteikti drąsos ir atpalaiduoti, ypač jei abu partneriai susitiko pirmą kartą, pavyzdžiui, kai internetinių pažinčių metu užgimusi simpatija persikelia į realybę. Tačiau būtent tokia draugystė gali baigtis nė neprasidėjus dėl to paties alkoholio. Taigi kaip alkoholis veikia mūsų gyvenimą ir seksualinę veiklą?

Kodėl reikia dažniau mylėtis?

/
 Dažnesnis seksualinis aktyvumas gali atstoti fizinę mankštą ir teikti naudos ne tik jūsų fiziologinei, bet ir emocinei būsenai. Nėra stebuklingo skaičiaus, kuris nurodytų, kiek kartų per metus pora turėtų mylėtis, kad išlaikytų emocinį ryšį bei aistrą.

Lesbiečių seksualinio gyvenimo ypatumai

/
Lesbiečių gyvenimas Lietuvoje atrodo nematomas, visuomenė ignoruoja ir užsimerkia ne tik prieš jų problemas, bet tarsi apskritai ignoruoja jų egzistavimą.

Vyrų paslaptys: kokios jos?

/
Stipriosios lyties atstovai turi prastesnius socialinius įgūdžius nei moterys. Jie vadovaujasi logika ir nėra linkę į viską žvelgti emocionaliai. Nedalinkite subtilių užuominų ar nesielkite prieštaringai – paprasčiausiai būsite nesuprasta.

Kokie automobiliai patinka merginoms

/
Ne paslaptis, kad merginos mėgsta materialius dalykus ir pirmiausiai atkreipia dėmesį ne į stipriosios lyties būdo savybes, o į išvaizdą: aprangą, laikrodį, avalynę bei automobilį. Žinoma, vyro charakteris yra nenuginčijamai svarbus, tačiau pirminiame merginų pasirinkime, jis lieka antrame plane. 

Kaip užkalbinti svajonių merginą

/
Kol vieni vyrai kasdien mezga naujas pažintis ir keičia partneres kaip kojines, kitiems gi prakalbinti patinkančią moterį yra didžiausias iššūkis. Merginos dažniausiai mėgsta ir priima joms rodomą dėmesį, tačiau jos nėra kvailos. 

Kaip suvilioti turtingą vyrą

/
Jausti gyvenimo pilnatvę nėra lengva, kai nuolat tenka nerimauti dėl materialinės gerovės ir sukti galvą, iš kur gauti pinigų susimokėti už būsto nuomą, paskolą ar apsilankymą pas odontologą. 

Vyrų ir moterų fantazijos apie seksą

/
Psichologai tvirtina, kad intymias fantazijas atskleisti antrai pusei dar dažnai yra sudėtinga. Dėl to gali didėti seksualinis nesuderinamumas, kilti įtampa ar nepasitenkinimas. Tad apie ką svajoja abi lytys?