Vyrų paslaptys: kokios jos?

/
Stipriosios lyties atstovai turi prastesnius socialinius įgūdžius nei moterys. Jie vadovaujasi logika ir nėra linkę į viską žvelgti emocionaliai. Nedalinkite subtilių užuominų ar nesielkite prieštaringai – paprasčiausiai būsite nesuprasta.

Kokie automobiliai patinka merginoms

/
Ne paslaptis, kad merginos mėgsta materialius dalykus ir pirmiausiai atkreipia dėmesį ne į stipriosios lyties būdo savybes, o į išvaizdą: aprangą, laikrodį, avalynę bei automobilį. Žinoma, vyro charakteris yra nenuginčijamai svarbus, tačiau pirminiame merginų pasirinkime, jis lieka antrame plane. 

Kaip užkalbinti svajonių merginą

/
Kol vieni vyrai kasdien mezga naujas pažintis ir keičia partneres kaip kojines, kitiems gi prakalbinti patinkančią moterį yra didžiausias iššūkis. Merginos dažniausiai mėgsta ir priima joms rodomą dėmesį, tačiau jos nėra kvailos. 

Kaip suvilioti turtingą vyrą

/
Jausti gyvenimo pilnatvę nėra lengva, kai nuolat tenka nerimauti dėl materialinės gerovės ir sukti galvą, iš kur gauti pinigų susimokėti už būsto nuomą, paskolą ar apsilankymą pas odontologą. 

Vyrų ir moterų fantazijos apie seksą

/
Psichologai tvirtina, kad intymias fantazijas atskleisti antrai pusei dar dažnai yra sudėtinga. Dėl to gali didėti seksualinis nesuderinamumas, kilti įtampa ar nepasitenkinimas. Tad apie ką svajoja abi lytys?

Patarimai kaip pagerinti seksualinį gyvenimą

/
Seksualinis gyvenimas – itin jautri sritis, kurioje, tikriausiai, bent kartą gyvenime esate patyrę nesėkmę. Kartais, kai tam tikros nesėkmės kartojasi, imamasi drastiškų priemonių – pasitelkiami vaistiniai preparatai, kurie ne visada yra reikalingi.

Karščiausios serialo „Sostų karai“ sekso scenos (video)

/
Sekso epizodai nufilmuoti nepriekaištingai ir laužo visas nusistovėjusias televizines normas. Ir nors kraujomaiša, brutalumas, prievartavimo elementai sukėlė nemažas diskusijas tarp serialo gerbėjų.

Sekso žaislai tavo lovoje

/
Šiais laikais, kai erotika, nuogas kūnas, pornografija ar laisvi seksualiniai santykiai jau retai suaugusį žmogų nustebintų, sekso žaislai miegamajame bei požiūris į juos vis dar yra didžiulė stigma.

Kaip teisingai naudoti lubrikantą

/
Sekso prekių parduotuvės siūlo itin platų asortimentą įvairių lubrikantų – pagal kiekvieno galimybes, skonį ir poreikį. Jei nežinote kokį lubrikantą išsirinkti, keletas patarimų, kuriuos jums reikia žinoti.

Seksas su vyresne moterimi. Dominuokite!

/
Vyresnės moters ilgai šalia neišlaikysite, jei nesuteiksite jai seksualinio pasitenkinimo ir neduosite to, ko ji nori. Keletas patarimų, kurie padės jums tobulėti ir paliks puikų įspūdį.

Kodėl vyrai ir moterys meluoja apie seksą?

/
Tyrimai atskleidžia, kad vyrai neretai savo seksualines patirtis pervertina ir padaugina, o moterys – priešingai, nepakankamai atskleidžia ar visai nutyli kai kurias detales. 

Gražiausios pasimatymų vietos Kaune TOP 10

/
Sutikote savo svajonių merginą ir planuojate pirmą pasimatymą? Pasiūlysime keletą Kauno vietų, kurios puikiai tinka pirmam pasivaikščiojimui ir jūsų pažinties užmezgimui. Tik nepamirškite pasirūpinti kava.

Gražiausios pasimatymų vietos Vilniuje TOP 10

/
Palankiai pasimatymo eigai didelę įtaką turi pasirinkta vieta bei veikla. Labiausiai tinkamos neįpareigojančios vietos, kur galima būtų pasišnekėti, pažinti vienas kitą, tačiau tuo pačiu – nesijausti nejaukiai. Pasiūlysime keletą idėjų.

Seksas su stambiu žmogumi: mitai ir patarimai

/
Daugybė mitų sklando apie seksą su apkūniu žmogumi! Atminkite, seksas ir seksualumas – nėra tas pats, o ir meilei fiziologija tikrai nėra svarbiausias svertas.

Moters kūno kalba rodanti susidomėjimą

/
Kūno kalba – vienas svarbiausių komunikacijos būdų, kartais pasakančių kur kas daugiau nei žodžiai. Psichologai aiškina, kad kūno judesiai yra nevalingi ir nesąmoningi, juos sunku kontroliuoti, tad kūno kalba nemeluoja. 

Seksas automobilyje ir patarimų TOP 10

/
Seksas viešoje vietoje – vandenyje, lėktuvo tualete, lifte, automobilyje – populiariausia tiek vyrų, tiek moterų erotinė fantazija.  Keletas praktinių patarimų, kurie jums tikrai pravers ir pavers šį seksą tik dar malonesniu!

Ką apie jus sako jūsų plaukų spalva

/
Kiekvienas esame girdėję legendomis apipintų anekdotų apie blondinių intelektą. Bet ar kada nors rimtai susimąstėte, ar plaukų spalva gali sufleruoti apie jūsų charakterio savybes?

Slapti pasimatymai su vedusiu vyru

/
Įsivaizduokite, kad sutikote savo svajonių vyrą. Jis – simpatiškas, galantiškas, išvaizdus – toks, apie kokį visada svajojote. Viena problema – jūsų svajonių vyras namuose turi žmoną. Taip, šis nuostabus vyras – vedęs.

Kokie moterų ir vyrų mąstymo skirtumai

/
Garsus amerikiečių filosofijos mokslų daktaras Džonas Grėjus, daugiau nei prieš du dešimtmečius išleido vieną populiariausių savo veikalų, pavadinimu „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“.

Kaip bendrauti su mergina pažinčių svetainėje?

/
Kalbėti su mergina virtualioje erdvėje nėra taip paprasta – ji nemato jūsų emocijų, gestų, negirdi balso tono. Tačiau yra keletas įrodytų ir laiko patikrintų metodų, kurie padės jums užmegzti pokalbį.